Na Парижі

Вінничани почали скаржитися на імпортну червону ікру

Новини Вінниці / Вінничани почали скаржитися на імпортну червону ікру
З радянських часів вінничан привчили «прикрашати» святковий стіл на Новий рік червоною ікрою. За цим делікатесом колись вишукувались у черги чи «домовлялися» за баночку зі знайомими продавчинями. Нині продукт хоча й коштує не дешево, але продається у мережі супермаркетів. Виникає інша проблема – як обрати якісний продукт?..

З радянських часів вінничан привчили «прикрашати» святковий стіл на Новий рік червоною ікрою. За цим делікатесом колись вишукувались у черги чи «домовлялися» за баночку зі знайомими продавчинями. Нині продукт хоча й коштує не дешево, але продається у мережі супермаркетів. Виникає інша проблема – як обрати якісний продукт?..

Фахівці з цін у магазинах попереджають, що зараз саме час подбати про купівлю делікатесів. Червона ікра у цьому списку – ТОП-10.

Кілька днів тому у Facebook вінничанин виклав світлину баночки ікри, яку придбав у супермаркеті, зі шматочком проволоки. І таке трапляється… Походження продукту викликає багато запитань. Але про це пізніше.

В чому користь червоної ікри?

Спочатку про користь. Цей унікальний продукт стане дієвою підмогою для відновлення ослабленого хворобою (так-так, в тому числі і Covid-19) організму і зміцнення імунної системи. Ложка на день – і концентрат всього найкращого, що людина може отримати з морепродуктів, стоятиме на захисті вашого здоров'я.

Ікра будь-якого з видів лососевих багата на вітаміни А, D, PP, групи B. Містить достатню кількість легко засвоюваних білків, жирів і мінералів (калій, фосфор і кальцій). "Рясніє" поліненасиченими жирними кислотами Омега-3, які позитивно впливають на роботу мозку і, відповідно, розумову діяльність, а також забезпечують профілактику кардіо- та онкозахворювань шкіри і, що особливо актуально в умовах пандемії, депресій. Червона ікра «рясніє» поліненасиченими жирними кислотами Омега-3

Як обрати червону ікру?

Тут існує низка нюансів, кожен з яких важливий і безпосередньо впливає на якість товару.

Перше і найголовніше. Купуйте в супермаркетах і спеціалізованих магазинах. Там, де в будь-який момент можна вимагати документацію на ікру і переконатися у відповідності товару етикетці. В традиційному магазині простору для шахрайства куди менше, аніж у разі продажу через інтернет, де за кілька годин недобросовісні продавці створюють сайт-одноденку, пропонуючи нам, споживачам, придбати, по суті, кота в мішку.

Друге. Як і брендовий парфум, червона ікра не може коштувати три копійки. Різного роду «спец пропозиції» та акції формату «три за ціною однієї» повинні змусити замислитися: чи не обумовлена наднизька вартість сумнівною якістю, та й ікра чи це взагалі? Можливо фарбоване желе.

Третє. Віддавайте перевагу відомим перевіреним брендам з хорошою репутацією. Але при цьому не полінуйтеся обстежити упаковку: чи не роздута банка, чи не деформована, чи герметично закрита. Перевірте, чи є всередині рідина (що говорить про низьку якість ікри). У випадку з жерстяної банкою – струсіть і прислухайтеся. Почуєте булькання – шукайте далі. До речі, наприкінці осені – на початку зими сміливо відмітайте всі пропозиції "свіжої ікри", адже таким чином вас очевидно намагаються обдурити. Лосось йде на нерест влітку або на початку осені. А ось консервована ікра може виготовлятися протягом року з ікри замороженої – тут жодних проблем.

Четверте. Почитайте етикетку. На ній має бути вказано сорт (перший або другий, – вищого просто не існує), вид риби (кета, нерка, горбуша, кижуч або чавича), а також інгредієнти. Якщо ікра заморожена, в складі не повинно бути нічого крім, власне, ікри і солі (від 2,5 до 3,3% від загальної маси). Якщо консервована, плюс рослинне масло (не більше 1%), бензоат натрію Е211 та аскорбінова кислота Е200. Останні дві позиції – не "жахлива хімія", як багато хто вважає, а антисептики, розроблені спеціально для консервування ікри, і працюють вони виключно "в парі". Масова частка консервантів не повинна перевищувати 0,1%. 

П'яте. Зверніть увагу на країну-виробника. Це принципово, адже єдиний легальний експортер лососевої ікри до України – Сполучені Штати, Аляска. Імпорт цього продукту з Росії суворо заборонений. Тому якщо вінничанин купував «Рубльовську» ікорку, то мав замислитися у шляхах, якими її постачали до магазину…

Хоча досить часто на полицях українських магазинів можна зустріти «гостей з Камчатки». Знайте, це – контрабанда, завезена до країни в обхід закону та очевидно з порушеннями умов зберігання і транспортування. До того ж, під виглядом ікри з РФ традиційно продається фальсифікат.

Шосте. Не нехтуйте домашньою перевіркою. Придбали, прийшли додому, розкрили баночку і перевіряємо. Чи відповідає вміст етикетці – сорт, розмір, смак і колір ікринок – характеристикам ікри того виду риби, який вказаний на упаковці, чи немає нав'язливого гострого запаху сирої риби, чи немає надлишкової рідини. Неодмінно подивіться, чи є в ікринок так зване "око", тобто зародок риби. Затисніть ікринку між пальцями і натисніть – натуральна ікра має щільну оболонку і рідкий вміст.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї