Na Парижі

Вінничани отримають знижки на тепло та гарячу воду за січень

Новини Вінниці / Вінничани отримають знижки на тепло та гарячу воду за січень
В січні  газ подорожчав на 45 копійок, та у Вінниці знайшли можливість знизити для мешканців громади вартість на тепло та гарячу воду. «Вінницяміськтеплоенерго» здійснюватиме перерахунок, тож вінничан знову очікують знижки.

У січні 2020 року газ від постачальника подорожчав на 45 копійок у порівннянні з груднем 2019 року, та у Вінниці знайшли можливість знизити для мешканців громади вартість таких послуг, як тепло та гаряча вода. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 6 лютого, на виконкомі міської ради. Тож  КП «Вінницяміськтеплоенерго» зробить перерахунок відповідно до цієї ціни газу, а на вінничан, все ж таки, очікують знижки. 

Про це повідомляє пресслужба ВМР.

«В грудні ми вже приймали відповідне рішення, виходячи з актуальної ціни на газ на той момент. Було зроблено знижку в платіжках. В цьому місяці, враховуючи ціну газу, ми знову зменшуємо вартість опалення на 21% та гарячої води на 19%. Завдання профільного департаменту – далі постійно моніторити ціну на газ. І якщо наступного місяця буде можливість знову знизити цей тарифний тягар для вінничан – ми це обов’язково зробимо», - сказав міський голова Сергій Моргунов.

Тож за послугу з централізованого опалення, отриману в січні, вінничани сплатять в середньому на 21,5 % менше. Вартість послуги з гарячого водопостачання знизиться орієнтовно на 19,2 %. А конкретні цифри кожен споживач побачить у відповідній графі в Єдиному рахунку.

Згідно з рішенням виконавчого комітету від 6 лютого, «Вінницяміськтеплоенерго» має провести зміну розміру нарахувань за теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води споживачам і відобразити це у платіжних документах за січень 2020-го року, які вінничани почнуть отримувати після 12 лютого.

Зазначимо, що на січень НАК «Нафтогаз» встановив ціну на газ для теплопостачальних підприємств на рівні 5,58 грн за м3 з ПДВ, в грудні ця сума складала 5,13 грн за м3 з ПДВ.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї