Na Парижі

Вінничани можуть безкоштовно попрацювати за відпочинок на Закарпатті

Новини Вінниці / Вінничани можуть безкоштовно попрацювати за відпочинок на Закарпатті
Громадська ініціатива БУР запрошує волонтерів, в тому числі і вінницьких, у табір. Безкоштовно попрацювати та відпочити в цьому році можна буде вже наприкінці червня на Закарпатті.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Громадська ініціатива БУР запрошує волонтерів, в тому числі і вінницьких, у табір. Безкоштовно попрацювати та відпочити в цьому році можна буде вже наприкінці червня на Закарпатті.

Там відбудеться перший волонтерський табір. Впродовж тижня бажаючі добровільно працюватимуть на користь громади селища Ясіня. Тут волонтери пропонують привести до ладу громадський простір, допомогти з будівництвом та ремонтом двом місцевим родинами та прикрасити селище муралом.

Про це йдеться на сторінці спільноти в соціальній мережі Facebook.

«Ми, команда БУР, яка мандрує Україною та допомагає лідерам в маленьких містах втілювати їх мрії у життя. З цим нам зазвичай допомагає 2,5 волонтерів зі всієї України. Проте цьогоріч пандемія вирішила показати нам справжню цінність нашого табору - небайдужу місцеву молодь, яка хоче творити зміни та мати право голосу», - йдеться на сторінці спільноти.

Організатори зазначають, що для участі - потрібно зареєструватися.  Для  місцевих участь безкоштовна, а от приїзджим доведеться заплатити реєстраційний збір та придбати квиток до місця призначення.

Організатори крім роботи обіцяють і відпочинок:

«На тебе чекають природні місцеві дива, цікаві спікери з крутим досвідом успіху, тренінги та майстер класи, кіноперегляди під відкритим небом, двіжові руханки і, звичайно ж, багато спілкування в колі неймовірних людей!»

 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї