Na Парижі

Вінничанки на підборах і у сукнях знову сядуть на велосипеди. Вінниця готується до незвичного велопробігу

Новини Вінниці / Вінничанки на підборах і у сукнях знову сядуть на велосипеди. Вінниця готується до незвичного велопробігу
У Вінниці наприкінці липня втретє відбудеться велопарад «Леді на велосипеді». Цього разу незвичний, але популярний серед вінничанок та гостей міста велопробіг пройде у форматі веловечірки під кодовою назвою «У джазі тільки дівчата».

У Вінниці наприкінці липня втретє відбудеться велопарад «Леді на велосипеді». Цього разу незвичний, але популярний серед вінничанок та гостей міста велопробіг пройде у форматі веловечірки під кодовою назвою «У джазі тільки дівчата».

Зустрічатимуться учасниці та учасники «Леді на велосипеді» о 17:00 на Майдані Незалежності, а стартуватимуть о 18:00. Фініш велопараду буде о 18.30 на Європейській площі біля Вежі. Наразі організатори пропрацьовують детальний маршрут і розважальну програму на фініші.

«Дозвольте собі зануритись в таємничу та розкішну атмосферу Чикаго 20-30 років ХХ століття: вишукані вбрання і томні та сміливі погляди прекрасних жінок, чоловіки в бездоганних костюмах та капелюхах, з сигарами, як атрибутом часу», - зазначають організатори акції.

До речі, вінничанкам, які найвдаліше зможуть відтворити у своїх костюмах риси епохи, обіцяють подарунки.

Отож, якщо бажаєте долучитися до велопараду «Леді на велосипеді» приходьте, приїжджайте 29 липня на Майдан Незалежності. Поки що організатори допрацьовують маршрут велопараду.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї