Новини Вінниці / Вінничанка Марина Чорна стала срібною та бронзовою призеркою Кубку світу з марафону

Одразу дві медалі за підсумками Кубку світу з марафону, який відбувався в місті Русе (Болгарія), виборола вихованка вінницької ДЮСШ ім. Ю. Рябчинської Марина Чорна. Срібну медаль веслувальниця завоювала на довгій дистанції (16 км), а на короткому марафоні (3,4 км) вона була третьою.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці Веслування Вінниччини.

«Вітаємо Маріну та тренерів Анну Балабанову та Романа Копистинського з успішним виступом на Міжнародних змаганнях.

Загалом команда України виборола 14 медалей (6 - золотих, 6 - срібних, 2 бронзові) та посіла 1 місце в медальному заліку серед 10 країн світу», - йдеться у повідомленні.