Новини Вінниці / Вінничанка Анастасія Басюк перемогла у Чемпіонаті Європи з екстремального орієнтування

У Чернівецькій області 21-річна спортсменка з Вінниці Анастасія Басюк в складі дуету з Вікторією Ткачук з Дніпра виграла золоту медаль у 24-годинному забігу серед команд-юніорів (до 24 років) Чемпіонату Європи з екстремального орієнтування. Змагання проходять 24-27 серпня поблизу селища Берегомет.

Як пише vinnytsianews, для Насті це вже четверте золото європейської першості по екстремальному орієнтуванню. В змаганнях вона перемагає з 2015 року. Крім цього в її активі і три «золота» чемпіонатів світу.

Інший дует, у складі 24-річної вінничанки Катерини Дземи і Тетяни Уфімцевої з Черкас став 5-м серед жіночих команд.

В серпні 2017 року дві вінницькі команди в складі Анастасії Басюк - Сергія Нагорнюка і Катерини Дземи - Поліни Захарової втретє поспіль завоювали золоті медалі Чемпіонату світу по екстремальному орієнтування (24-годинний рогейн), що пройшов поблизу латвійського міста Ражна.