Na Парижі

Відсоток одуження при СOVID-19 у Вінниці значно перевищує загальнонаціональний рівень

Новини Вінниці / Відсоток одуження при СOVID-19 у Вінниці значно перевищує загальнонаціональний рівень
У Вінниці темпи одужання хворих на коронавірус досить високі. Про це свідчать статистичні дані. За останніми підрахунками у Вінниці показник вінничан, які одужали, становить 1081,7 осіб на сто тисяч населення, що значно перевищує показники по Україні – 495,3.

У Вінниці темпи одужання хворих на коронавірус називають досить високими. За останніми підрахунками у Вінниці показник хворих, які одужали, становить 1081,7 осіб на сто тисяч населення, що значно перевищує загальнонаціональний – 495,3.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

«З початку пандемії станом на 8 листопада у Вінниці лабораторно підтверджено 5870 випадків інфікування коронавірусом. Одужало 4004 пацієнтів (68,2 %).

Продовжують хворіти 1778 людей. З них  93% пацієнтів лікуються амбулаторно. 124 особи, або 7%, перебувають на стаціонарі. Це люди з позитивним результатом ПЛР-тесту та важким перебігом хвороби.

Крім того, на стаціонарному лікуванні перебуває ще 130 осіб з підозрою на ковід і 59 пацієнтів з імовірними випадками захворювання, які мають клінічно виражені симптоми, але результат ПЛР-тесту негативний.

У Вінниці одужало 68,2% від загальної кількості захворілих вінничан. В Україні цей становить майже 45%, у Вінницькій області – 57,2%», - йдеться в інформації.

До вінничан також звертаються з проханням дотримуватись протиепідемічних правил і не наражати на небезпеку себе та оточуючих.

Нагадаємо, що саме медики з Вінниці створили протокол лікування хворих на Covid-19, який використовують в Україні. На державному рівні вінницьких науковців не відзначили жодним чином, тож депутати вирішили підтримати їх і виділили на преміювання кошти з місцевого бюджету.

 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї