Na Парижі

Вчителям Вінниччини пропонують обрати підручники для другокласників

Новини Вінниці / Вчителям Вінниччини пропонують обрати підручники для другокласників
До 10 березня вчителі Вінниччини можуть долучитися до відбору підручників, за якими навчатимуться другокласники нової української школи. На вибір представлено 15 навчальних ппосібників з української мови та читання (у двох частинах), 14 варіантів з інтегрованого курсу «Я досліджую світ», 10 – з математики, 6 – з англійської мови та 8 – з інтегрованого курсу «Мистецтво», а також підручники для закладів з навчанням мовами національних меншин.

До 10 березня вчителі Вінниччини можуть долучитися до відбору підручників, за якими навчатимуться другокласники нової української школи. На вибір представлено 15 навчальних ппосібників з української мови та читання (у двох частинах), 14 варіантів з інтегрованого курсу «Я досліджую світ», 10 – з математики, 6 – з англійської мови та 8 – з інтегрованого курсу «Мистецтво», а також підручники для закладів з навчанням мовами національних меншин.

Фрагменти pdf-версій підручників розміщені у вільному доступі в електронній бібліотеці за посиланням «Конкурсний відбір підручників для 2-го класу».

У Міністерстві освіти зазначають, що вчителі мають внести назви оберуть підручники, з 4 до 10 березня в електронну Державну інформаційну систему освіти (ДІСО) http://diso.gov.ua/ , яка встановлена у кожній школі.

«У такий спосіб буде враховано думку вчителів, бо саме вони мають працювати з підручниками і краще знають потреби своїх учнів. Крім того, подання даних через електронну систему забезпечує прозорість процесу відбору», - зазначив заступник Міністра освіти і науки Вадим Карандій.

У МОН наголошують, що ресурс, на якому розміщено бібліотеку підручників для 2-го класу, доступний для всіх.

«Батьки теж можуть подивитись, що пропонують видавці шкільної літератури цьогоріч, та поділитися своєю думкою з вчителями», - пояснив чиновник.

Цьогоріч на друк підручників для 2-го, 6-го та 11-го класів передбачено 2 млн 350 тис. гривень з державного бюджету України. На конкурс для 6-го класу подано 21 комплект проектів підручників із 7 навчальних предметів, для 11-го – 144 комплекти з 75 навчальних предметів, включаючи мови національних меншин.

Нагадаємо, підручники друкуються один раз на п‘ять років. Тобто за підручниками, обраними у 2019-му, учні будуть навчатися до 2024 року.

 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї