Na Парижі

Вбивство подушкою через ревнощі: на Вінниччині через 8 місяців правоохоронці зібрали докази злочину

Новини Вінниці / Вбивство подушкою через ревнощі: на Вінниччині через 8 місяців правоохоронці зібрали докази злочину
Через 8 місяців слідчі Хмільницького райвідділу поліції оголосили про підозру в навмисному вбивстві чоловікові, який намагався видати смерть співмешканки за нещасний випадок. Наразі зібрані фахівцями докази достатні, аби казати, що жінка не випадково задихнулась…

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, у травні минулого року стало відомо про смерть хмільничанки. До правоохоронців тоді звернувся 44-річний житель міста. За його словами, жінка спала, притулившись обличчям до подушки. Чоловік нібито застав її мертвою.

За висновком судово-медичного експерта, смерть хмільничанки настала від механічної асфіксії в результаті перекриття шляхів дихання. Поліцейські запідозрили, що чоловік намагається приховати вбивство співмешканки, видавши його за нещасний випадок. Кілька місяців слідчі збирали докази, а експерти проводили криміналістичні експертизи, які підтвердили їх підозри.

Як з’ясувалось, напередодні вбивства, коли підозрюваний повернувся додому, його співмешканка зі спільним знайомим розпивали спиртні напої. Це чоловікові не сподобалось, і на ґрунті ревнощів між цивільним подружжям почалась сварка, яку припинив гість. Після цього жінка пішла у кімнату відпочивати, а чоловіки продовжили застілля. Коли гість пішов додому, розлючений чоловік подушкою задушив свою співмешканку.

Наразі зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні умисного вбивства, відповідно до ч. 1 ст. 115 КК України. Підозрюваного поміщено до ізолятора тимчасового тримання. За вбивство співмешканки йому загрожує до 15 років ув’язнення.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї