Na Парижі

Вакцинація від COVID: щеплення можна отримати у 5-ти ЦПМСД Вінниці

Новини Вінниці / Вакцинація від COVID: щеплення можна отримати у 5-ти ЦПМСД Вінниці
У Вінниці вже майже не згадують про коронавірус. Втім, медики кажуть, що вакцинація надзвичайно важлива в умовах поширення штаму Омікрон, тим більше під час війни, коли застережні заходи, як от носіння маски, дистанція, провітрювання приміщень, дотримуються не завжди.

Відтак, у департаменті охорони здоров’я Вінницької міськради просять вінничан не легковажити зі своїм здоров’ям та робити щеплення.

«Наразі у Вінниці в достатній кількості є вакцина Pfizer та CoronaVac. Для отримання щеплення можна звернутися до сімейного лікаря, з яким укладена декларація, чи до будь-якого Центру первинної медико-санітарної допомоги у робочі дні з 10:00 до 18:00 год», - зазначив директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш.

Зазвичай первинна вакцинація від COVID-19 передбачає введення двох доз, і важливо отримати обидві. А всім, у кого пройшло 6 місяців від щеплення другою дозою, слід зробити бустерну, щоб посилити захист.

У місті Вінниця для отримання щеплення можна звернутись:

  • КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» - вул. М.Зерова,13
  • КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» - вул. Магістратська,44
  • КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» - вул. Хмельницьке шосе,96
  • КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» - вул. Замостянська,18
  • КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5» - вул. Замостянська,49

Нагадаємо, вакцинація від коронавірусу в Україні стартувала 24 лютого 2021 року. Відтоді у Вінниці повне щеплення отримали понад 156 тисяч людей або 52% від дорослого населення. Щодо бустерної дози, то наразі її зробили вже більше 10,5 тисяч містян, що відповідно становить 3,5%.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї