Na Парижі

В Україні хочуть збільшити покарання за підроблені COVID-сертифікати

Новини Вінниці / В Україні хочуть збільшити покарання за підроблені COVID-сертифікати
Сьогодні, 22 вересня, на засіданні уряду підтримано законопроєкт про внесення змін до Кримінального кодексу щодо відповідальності за підроблення документів про щеплення, у тому числі COVID-сертифікатів.

«Ми підтримали законопроєект про внесення змін до Кримінального кодексу щодо відповідальності за підроблення документів про щеплення. Такі безвідповідальні дії — це загроза для всього суспільства, і ми будемо реагувати відповідним чином», — сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль за підсумками засідання.

За його словами, штраф від 17 до 34 тисяч грн або обмеження волі до 2 років буде передбачено для тих, хто свідомо використовує підроблені документи.

«Штраф до 68 тисяч грн або позбавлення волі до 2 років з позбавленням права обіймати посаду на 1-3 роки пропонується передбачити для лікарів, які свідомо вносять неправдиву інформацію про щеплення. Штраф до 170 тисяч або позбавлення волі до 3 років пропонуємо запровадити за підроблення таких документів із метою розповсюдження», — розповів Шмигаль.

Документ ще має затвердити Верховна Рада.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї