Na Парижі

В структурі Вінницької міської ради створюють департамент цивільного захисту

Новини Вінниці / В структурі Вінницької міської ради створюють департамент цивільного захисту
Виконком Вінницької міськради сьогодні, 24 лютого, затвердив створення департамент цивільного захисту на базі відповідного відділу.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Департамент утворюється для забезпечення державної політики у сфері цивільного захисту населення і території Вінницької міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного, природного і воєнного характеру.

У Положенні про департамент цивільного захисту вказано, що метою нової структури є забезпечення реалізації на території ВМТГ державної політики та прав членів територіальної громади у сфері цивільного захисту шляхом організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій; планування, організації та забезпечення оборонної роботи, мобілізаційної підготовки і мобілізації.

Відповідно до функцій департамент буде організовувати фінансове, матеріально-технічне, інженерне та інші види забезпечення заходів цивільного захисту. Розробляти плани таких заходів. Підтримувати у постійній готовності міську систему централізованого оповіщення населення. Брати участь у підготовці органів управління і сил цивільного захисту та населення до дій в умовах надзвичайних ситуацій. Забезпеченні життєдіяльності постраждалих від надзвичайних ситуацій, а також під час ведення воєнних (бойових) дій або внаслідок таких дій. Та виконувати низку інших функцій. Для цього на основі відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності буде утворено департамент цивільного захисту Вінницької міської ради у кількості десяти штатних одиниць.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї