Na Парижі

В СБУ штучне зростання кількості повідомлень про псевдомінування пов’язують з гібридною агресією

Новини Вінниці / В СБУ штучне зростання кількості повідомлень про псевдомінування пов’язують з гібридною агресією
Останнім часом у публічній площині фіксується збільшення повідомлень про нібито мінування важливих об’єктів соціальної сфери по всій території України, зокрема у Вінниці. От нещодавно повідомлялось про нібито «мінування» п’яти ТРЦ у місті, через що перевірялись десятки приміщень.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

«У результаті ретельних перевірок з боку СБУ, НацПолу та інших уповноважених на це органів державної влади ці повідомлення не підтверджуються на практиці, а мають на меті створити напругу й панічні настрої в суспільстві.

Звертаємо увагу: повідомлення про псевдомінування – поширений інструмент в умовах гібридної агресії, котру Російська Федерація веде проти України. За таких умов вкрай важливо, аби українське суспільство чітко це усвідомлювало. Закликаємо громадян зберігати спокій», - вказують у пресслужбі УСБУ у Вінницькій області.

Зазначається, що Служба безпеки України і, зокрема, Антитерористичний центр при СБУ, разом з Національної поліцією в рамках свого функціоналу щоденно відпрацьовують кожне з таких повідомлень.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї