Na Парижі

В «Азові» спростували здачу в полон та пояснили використання білих прапорів

Новини Вінниці / В «Азові» спростували здачу в полон та пояснили використання білих прапорів
У полку «Азов» спростували черговий російський фейк про оборонців Маріуполя. Раніше рашисти поширили інформацію, що захисники міста начебто здалися їм, піднявши білий прапор. Білі прапори використовуються обома сторонами під час евакуації цивільних за планом. Це на «Азовсталі» відбувається вже вчетверте.

Про це заявили у Telegram-каналі "Азова".

«Увага! З деяких інтернет-джерел шириться інформація, що захисники Маріуполя вийшли до російських військових з білим прапором. Насправді ж, для реалізації плану евакуації цивільних, використовуються білі прапори обома групами. Так і цього разу, для евакуації громадян з території заводу «Азовсталь», обидві групи використовували такі стяги", - пояснили українські воїни.

Вони також зазначили, що така процедура на «Азовсталі» проходить вже вчетверте. Однак раніше рашистам не спадало на думку ліпити з цього фейк про те, що захисники Маріуполя здалися в полон окупантам.

Додумався до цього бандит з ОРДО, так званий "командир батальйону «Восток» Олександр Ходаковський. Саме ватажок терористичного утворення першим заявив, що група українських військових начебто вийшла до окупантів з білими прапорами, аби здатися.

Зазначимо, що під час вечірнього відеозвернення президент Зеленський сказав, що впливові особи долучаються до спасіння військових з облоги на «Азовсталі».

«Продовжуємо евакуаційну місію з Маріуполя, саме з «Азовсталі» за посередництва ООН і Міжнародного комітету Червоного хреста. Протягом дня наша команда організовувала порятунок для більш ніж 40 цивільних людей – жінок і дітей (раніше повідомлялося про 50 осіб - УНІАН). Сподіваємось, що незабаром вони зможуть прибути вже на безпечну територію після двох місяців під обстрілами, просто під землею – в укриттях, - зазначив глава держави. - Працюємо також над дипломатичними варіантами для порятунку наших військових, які залишаються ще на "Азовсталі". Залучені впливові посередники. Впливові держави».

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї