Na Парижі

Укроборонпром планує продати вінницький завод. ФДМ включив підприємство у перелік

Новини Вінниці / Укроборонпром планує продати вінницький завод. ФДМ включив підприємство у перелік
ДП «Вінницький авіаційний завод» потрапив до списку державних підприємств, яких включено до переліку тих, що можна приватизувати. В Укроборонпромі не бачать сенсу зберігати підприємство.

ДП «Вінницький авіаційний завод» потрапив до списку державних підприємств, яких включено до переліку тих, що можна приватизувати. В Укроборонпромі не бачать сенсу зберігати підприємство.

Як повідомляє «Економічна правда», за пропозицією держконцерну «Укроборонпром» Фонд держмайна в перелік об’єктів малої реєстрації включив 9 підприємств. Про це повідомляє проект «Марлін» з посиланням на відповідь фонду. Серед них і майновий комплекс Вінницького авіаційного заводу (ВіАЗу), розташованого на вулиці Чехова.

За даними системи Youcontrol, усі підприємства, проти приватизації яких не проти у концерні, мають суттєву заборгованість перед фіскалами. Зокрема ВіАЗ заборгував ДФС 4,4 млн грн.

Нагадаємо, що 26 лютого 2016 року Держконцерн «Укроборонпром» та Вінницька облдержадміністрація підписали Меморандум щодо розширення співробітництва з підприємствами Вінницької області у рамках виконання державного оборонного замовлення та програм соціально-економічного розвитку.

«Це чесна і прозора пропозиція,- зазначив гендиректор ДК «Укроборонпром» Роман Романов після відвідування трьох заводів, у тому числі ВіАЗу,- Ми зацікавлені у співпраці з підприємствами Вінницької області як інвестори і готові надавати 80% попередньої оплати тим виробникам, які випускатимуть комплектуючі для потреб оборонної галузі в напрямку імпортозаміщення».

Зазначимо, що ДП «Вінницький авіаційний завод» спеціалізується на ремонті та модернізації вертолітної техніки.

Наводимо скрін відповіді проекту «Марлін».

Сподобалася стаття? Розкажи про неї