Na Парижі

УФ-промені «на короткій хвилі» вбивають коронавірус. Чи зможуть розробкою скористатись вінничани?

Новини Вінниці / УФ-промені «на короткій хвилі» вбивають коронавірус. Чи зможуть розробкою скористатись вінничани?
Японський виробник світлового обладнання Ushio Inc. випустив ультрафіолетову лампу, яка може вбити коронавірус, не завдаючи шкоди людини. Це перша у світі лампа такого типу.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Японський виробник світлового обладнання Ushio Inc. випустив ультрафіолетову лампу, яка може вбити коронавірус, не завдаючи шкоди людини. Це перша у світі лампа такого типу.

«УФ-лампа Care 222 буде використовуватися для дезінфекції житлових приміщень, автобусів, поїздів, офісів, ліфтів та інших місць з великим потоком або скупченням людей», - йдеться в інформації.

Розробники пояснюють, що звичайні ультрафіолетові промені не можна використовувати в приміщеннях, де є люди, оскільки вони спричинюють рак шкіри і проблеми з очима. Лампа Care 222 випромінює ультрафіолетові промені з довжиною хвилі 222 нанометри, на відміну від звичайних 254 нанометрів. Таким чином нова лампа вбиває мікроорганізми, але не шкодить людині.

Лампа Care 222 за шість-сім хвилин нейтралізує 99% вірусів і бактерій в повітрі. Також вона стерилізує обʼєкти площею до 3 квадратних метрів.

Пристрій важить 1,2 кг і коштує приблизно $2 860. Компанія заявила, що наразі приймає замовлення тільки від медичних установ, але буде обслуговувати інших клієнтів, як тільки виробництво буде відповідати попиту.

З огляду на ажіотаж навколо продукції, яка ймовірно запобігає поширенню коронавірусу, можна допустити, що у найближчій перспективі таку лампу вінничанам купити буде доволі складно.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї