Na Парижі

У Вінницькому апеляційному суді винесли вирок крадійці, для якої він став чотирнадцятим у «кар’єрі»

Новини Вінниці / У Вінницькому апеляційному суді винесли вирок крадійці, для якої він став чотирнадцятим у «кар’єрі»
Сьогодні, 24 листопада Вінницький апеляційний суд (ВАС) залишив без змін вирок першої інстанції, яким 45-річну крадійку мобільних телефонів засуджено до чотирьох років позбавлення волі. Жінка запевняла, що вирішила «зав’язати» зі злочинами, але судді, здається, не дуже повірили у каяття.

Як повідомляє пресслужба суду, апеляційна скарга адвоката відхилена.

ВАС установив, що восени 2019 року жителька Київської області почергово викрала мобільні телефони у п’ятьох вінничанок. Витягувала їх із кишень та сумок у магазинах та на ринку. Щоправда, останній злочин закінчився не вдало - завадив охоронник крамниці.

Жінка під час апеляційного розгляду справи розкаялася й пообіцяла потерпілим відшкодувати збитки. Просила суд зважити і на те, що вона – матір неповнолітньої, та змінити їй реальний термін на два роки іспитового.

«Мені – 45 років. Вік – такий, що вже потрібно зупинитися. Кінець фільму настав», – сказала обвинувачена.

До речі, для неї це вже чотирнадцятий вирок. Вперше до кримінальної відповідальності жінку притягнули майже у 20 років. Тоді їй інкримінували злочини у сфері обігу наркотиків. Зважаючи на шкідливість «роботи», можливо, і насправді вже пора «на пенсію».  

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї