Na Парижі

У Вінниці з'явиться пункт прокату засобів реабілітації

Новини Вінниці / У Вінниці з'явиться пункт прокату засобів реабілітації
Відтепер, жителі Вінницької об’єднаної територіальної громади, які потребують інвалідні візки, ходунки, палиці та інші  засоби реабілітації зможуть взяти їх на прокат. Пункт прокату засобів реабілітації з'явиться при Територіальному центрі соціального обслуговування.

Відтепер, жителі Вінницької об’єднаної територіальної громади, які потребують інвалідні візки, ходунки, палиці та інші засоби реабілітації зможуть взяти їх в тимчасове користування. Пункт прокату засобів реабілітації з'явиться при Територіальному центрі соціального обслуговування.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, аби отримати ці засоби вінничани мають звернутися до пункту прокату та надати відповідну довідку лікаря. Однак, в пункті прокату засобів реабілітації знаходитимуться речі, якими уже користувалися вінничани, але вони в гарному стані і можуть бути корисними ще комусь. Після закінчення строку прокату засобу реабілітації їх буде потрібно повернути до пункту прокату в робочому стані. 

Як розповіла директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова: 

«Видача засобів реабілітації здійснюватиметься на безоплатній основі. Першочергово та безоплатно засоби реабілітації видаватимуться одиноким громадянам, одиноким людям з інвалідністю, які обслуговуються в структурних підрозділах територіального центру.

Для оформлення договору та видачі на прокат засобу реабілітації потрібно подати необхідний пакет документів (копія паспорту, ідентифікаційного коду та довідка лікаря, про потребу особи в певному засобі реабілітації).

Термін, на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами, відповідно до укладеного договору. Договір буде у двох примірниках – один залишається в Терцентріів, інший – у людини, яка бере ці засоби»,

Територіальний центр соціального обслуговування  розташований по вул. Соборна, 50.  Детальну інформацію можна дізнатися за тел: 67-05-97.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї