Na Парижі

У Вінниці впорядковують двори багатоповерхівок на Замості, плани щодо інших будуть коригувати

Новини Вінниці / У Вінниці впорядковують двори багатоповерхівок на Замості, плани щодо інших будуть коригувати
У Вінниці впорядковують двори в будинках на Замості. У департаменті також повідомляють, що  подальші плани по ремонту дворів багатоповерхівок  у Вінниці будуть коригувати через значне скорочення надходжень до бюджету.  

У Вінниці впорядковують двори в будинках на Замості. У мерії також повідомляють, що подальші плани щодо ремонту дворів багатоповерхівок у Вінниці будуть коригувати через значне скорочення надходжень до бюджету.  

Про це повідомляють офіційні джерела.

«Днями завершився ремонт на прибудинкових територіях по вул. С.Зулінського,23 та 25.  Цього року відновлення покриття розпочалось як тільки дозволили погодні умови. Наразі роботи тривають по вул. Шепеля, 9, 15, 17, 19а, які розпочались ще до того, як були запровадженні карантинні заходи

Ремонт у дворах багатоквартирних будинків у Вінниці здійснюється уже кілька років поспіль.  Роботи проводилися у різних районах міста.  Біля будинків ремонтували асфальтне покриття та тротуари, відновлювали відмостки, розширювали проїжджі частини», - йдеться в іфнормації.

За словами директора департаменту житлового господарства міської ради Романа Фурмана, до ремонту прибудинкових територій комунальники підходять комплексно, перелік робіт погоджують з мешканцями. 

«Ремонт фінансувався з міського бюджету. Якщо люди хочуть далі зробити якісь елементи благоустрою – нові лавочки, встановити урни, облаштувати квітники, парковки та інше – то уже за програмою співфінансування: 70% – міський бюджет, 30% – кошти мешканців. Формування плану робіт у нас відбувається із врахуванням стану асфальтобетонного покриття у дворах, а також обов’язково  стану зовнішніх інженерних мереж. Наразі ми працюємо на тих об'єктах, які розпочали до впровадження карантинних заходів. Оскільки бюджет міста зазнає значних втрат, ми не будемо поки що розпочинати роботи на нових об'єктах», - зазначає Роман Фурман.

Нагадаємо, що за підрахунками фахівців втрати міського бюджету за перше півріччя можуть скласти майже 370 млн грн, тож як і де будуть проводити благоустрій буде уточнюватись.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї