Na Парижі

У Вінниці відвезли близько 12 тон гуманітарки у зону ООС

Новини Вінниці / У Вінниці відвезли близько 12 тон гуманітарки у зону ООС
У Вінниці та місті-побратимі Бірмінгему продовжують допомагати військовим, які захищають Україну в зоні ООС. Спільними зусиллями було відправлено 12 тон гуманітарного вантажу: продукти харчування, медичні засоби. З Бірмінгема надали запчастини до автомобільної техніки, маскувальні сітки тощо.

У Вінниці та американському місті-побратимі Бірмінгемі продовжують допомагати військовим, які захищають Україну в зоні ООС. Спільними зусиллями 21 січня на Донбас було відправлено 12 тон гуманітарного вантажу: продукти харчування і медичні засоби. З Бірмінгема надали запчастини до автомобільної техніки, маскувальні сітки тощо.

Як повідомили на сайті Вінницької міськради, черговий гуманітарний вантаж допомагали збирати школярі, підприємці, студенти та всі небайдужі. А також від міста-побратима Вінниці Бірмінгему передали медичні засоби, серед яких – шини для трахеотомії, фіксатори при переломі ноги з кровоспинним ефектом, спеціальні губки для оброблення місця хірургічного втручання в польових умовах, кровоспинні. 

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи міської ради Олег Парфілов зазначив, що загальна вага вантажу – 12 тон. У зону ООС відправили сало (125 кг), молоко (240 л),  майонез (200 кг), олію (100 кг),  оселедець (30 відер), хрін (50 кг), гірчицю (50 кг). Крім того, у гуманітарному вантажу яблука (400 кг), концентрат фруктовий (200 кг), соки фруктові (300 л), вареники (5500 шт.), лимони (300 кг), калина з цукром.

Також бійцям відправили акумулятори для автомобілів, взуття, утеплювач (10 шт.), сітки маскувальні (30 шт.), мішки (2200 шт.), піна монтажна (96 шт.), коптильня. Крім того, у складі вантажа засоби гігієни, ліки тощо. Допомогли у зборі вантажу й віряни. Прихожани ПЦУ придбали 150 кілограм оселедцю і 125 кілограм сала. 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї