Na Парижі

У Вінниці ВАС залишив у силі ухвалу про арешт землі під колишнім готелем

Новини Вінниці / У Вінниці ВАС залишив у силі ухвалу про арешт землі під колишнім готелем
Сьогодні, 29 липня, Вінницький апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу адвоката та залишив без змін рішення міського суду, яким накладено арешт на земельну ділянку, розміщену під майновим комплексом готелю «Південний Буг» у Вінниці, фактично під колишньою спорудою.

Про це повідомляє пресслужба Вінницького апеляційного суду.

У своїй апеляційній скарзі адвокат просив скасувати ухвалу слідчого судді суду першої інстанції. На його думку, арешт земельної ділянки, власником якої є ТОВ «Агро Дельта Плюс», не є законним. До речі, 2019 року це товариство стало переможцем торгів зі стартовою ціною понад 34 мільйони гривень, а 2021-го між ним та Вінницькою міською радою укладено нотаріально посвідчений договір купівлі-продажу земельної ділянки вартістю понад 8 з половиною мільйонів гривень. Натомість в обласному управлінні Держгеокадастру її оцінили у 37 з лишком мільйонів.

«Це свідчить про можливе заниження вартості земельної ділянки під час проведення оцінки, чим нанесено збитків місцевій громаді в особливо великих розмірах», – ідеться в ухвалі міського суду.

У ній же зазначено, що ТОВ «Агро Дельта Плюс» як замовник будівництва та підрядна організація «АВМ Девелопмент» демонтували готель «Південний Буг» самовільно без дозвільних документів. Згідно з договором там мала бути лише реконструкція.

За словами адвоката, будівельні роботи на земельній ділянці не розпочали, бо процедура погодження проєктної документації ще триває.

Тим часом слідство перевіряє, чи є це майно доказом у  кримінальному провадженні за фактом службового злочину.

Нагадаємо, згідно з планів забудовника, на цьому місці мають звести три висотки з назвою BOGUN. 

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї