Na Парижі

У Вінниці триває підготовка до опалювалювального сезону

Новини Вінниці / У Вінниці триває підготовка до опалювалювального сезону
 У Вінниці розпочали підготовку до наступного опалювального сезону. Проводиться реконструкція теплових мереж та перевірка котелень, центральних теплових пунктів, індивідуальних теплових пунктів та мереж гарячого водопостачання.

У Вінниці розпочали підготовку до наступного опалювального сезону. Проводиться реконструкція теплових мереж та перевірка котелень, центральних теплових пунктів, індивідуальних теплових пунктів та мереж гарячого водопостачання Наразі уже реконструйовано 136 м  теплових мереж в різних мікрорайонах міста Вінниці.

Тривають роботи по вул. А. Янгеля, 68, тут мають реконструювати 133 м теплової мережі. По вул. Некрасова, 1 замінять 67 м теплової мережі. Також проводяться роботи і на ділянці від вул. І. Миколайчука, 58 до вул. Заболотного, 6. На цій ділянці відремонтують 169 м. Ще 89 м теплової мережі реконструюють по вул. Д. Майбороди, 5

Під час ремонтних робіт використовують труби з попередньо ізольованим пінополіуретаном з низькою теплопровідністю. Це дасть можливість мінімізувати тепловтрати при транспортуванні теплової енергії. 

.У «Вінницяміськтеплоенерго» просять не загромаджувати місця проведення робіт.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї