Na Парижі

У Вінниці прощаються з двома пілотами. У небі літають винищувачі

Новини Вінниці / У Вінниці прощаються з двома пілотами. У небі літають винищувачі
У небі над Вінниці сьогодні, 23 травня, кружляють винищувачі – прощаються з двома пілотами, які загинули під час боїв за Україну.

Про це повідомив речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. 

Обидва військових служили в 7 бригаді тактичної авіації, що дислокується на Хмельниччині. Один із загиблих родом з Вінниці. Герої були членами екіпажу бомбардувальника Су - 24М. Церемонія прощання розпочалася о 12:00 в Будинку офіцерів. 

Підполковник Ігор Хмара та майор Ілля Негара героїчно загинув на сході країни 19 травня, виконуючи бойове завдання. Офіцери у різний час навчалися в Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Ігор Віталійович був командиром авіаційної ескадрильї, а Ілля Борисович – старшим штурманом авіаційної ескадрильї.

З початку широкомасштабної російської агресії у складі екіпажу льотчики виконали 14 бойових вильотів, знищили десятки одиниць військової техніки, сотні рашистських окупантів.

За особисту мужність і самовіддані дії, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій Присязі, Указом Президента України підполковник Хмара Ігор Віталійович та майор Негар Ілля Борисович відзначені державними нагородами України орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

«Ми усі сьогодні у глибокій скорботі, війна забирає у нас кращих синів, – сказав у своїй промові Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Микола Олещук. – Нині мені важко підібрати слова для рідних, близьких, для всіх нас. Немає більшого горя, коли батьки ховають своїх дітей. Ми обов’язково помстимося окупантам за кожного побратима. За горе та смерть, які принесла підступна орда на нашу землю. Запевняю всіх присутніх, окупанти не завоювали повітряний простір і не мають тотальної переваги в повітрі саме завдяки нашим захисникам неба, льотчикам, штурманам, зенітникам та іншим воїнам. Сьогодні над Вінницею бойові літаки Повітряних Сил… Не потрібно їх лякатись. Це наші літаки! Це наші льотчики! Вони віддають останню шану нашим Героям!».

Новини Вінниці / У Вінниці прощаються з двома пілотами. У небі літають винищувачіНовини Вінниці / У Вінниці прощаються з двома пілотами. У небі літають винищувачіНовини Вінниці / У Вінниці прощаються з двома пілотами. У небі літають винищувачіНовини Вінниці / У Вінниці прощаються з двома пілотами. У небі літають винищувачіНовини Вінниці / У Вінниці прощаються з двома пілотами. У небі літають винищувачіНовини Вінниці / У Вінниці прощаються з двома пілотами. У небі літають винищувачіНовини Вінниці / У Вінниці прощаються з двома пілотами. У небі літають винищувачіНовини Вінниці / У Вінниці прощаються з двома пілотами. У небі літають винищувачіНовини Вінниці / У Вінниці прощаються з двома пілотами. У небі літають винищувачіНовини Вінниці / У Вінниці прощаються з двома пілотами. У небі літають винищувачіНовини Вінниці / У Вінниці прощаються з двома пілотами. У небі літають винищувачі
Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї