Na Парижі

У Вінниці померла 94-річна жінка з коронавірусом, у Тростянецькому районі - 63-річна пацієнтка

Новини Вінниці / У Вінниці померла 94-річна жінка з коронавірусом, у Тростянецькому районі - 63-річна пацієнтка
У Вінницькій ОДА повідомили деталі двох летальних випадків серед пацієнтів із COVID-19, що зафіксовані в області протягом минулої доби.

У Вінницькій ОДА повідомили деталі двох летальних випадків серед пацієнтів із COVID-19, що зафіксовані в області протягом минулої доби.

Зокрема, у Вінниці померла 94-річна жінка. До міської лікарні №1 вона поступила у вкрай важкому стані - відразу в реанімаційне відділення. Діагноз: COVID, двобічна полісегмента пневмонія, респіраторний дестрессиндром, набряк легень, фібриляція шлуночків, повна атрівентрикулярна блокада, штучний водій ритму, серцева недостатність.

Вдома у Тростянецькому районі померла 63-річна жінка. 15 липня вона звернулась до сімейного лікаря з приводу підвищення температури. Після огляду та обстеження пацієнтки на рівні ЦПМСД було діагностовано негоспітальну пневмонію. За інформацією сімейного лікаря, від госпіталізації пацієнтка відмовилась. Було призначено амбулаторне лікування. 17 липня відібраний біологічний матеріал.  ПЛР-тест показав позитивний результат на COVID-19. Але, схоже, результати надійшли вже після смерті пацієнтки, адже померла вона 18 липня, а те, що жінка мала коронавірус, підтвердили тільки минулої доби. Діагноз: негоспітальна полісегментарна пневмонія, 4 клінічна група, ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї