Na Парижі

У Вінниці помер науковець Валентин Кокорський, чоловіка поховають на малій батьківщині на Рівненщені

Новини Вінниці / У Вінниці помер науковець Валентин Кокорський, чоловіка поховають на малій батьківщині на Рівненщені
У Вінниці помер кандидат історчинх наук, доцент кафедри політології та держу правління ДонНУ імеі Василя Стуса Валентин Францович Кокорський. Про це у Facebook повідомив колега Валентина Кокорського Сергій Бондаренко.

У Вінниці помер кандидат історчинх наук, доцент кафедри політології та держуправління ДонНУ імеі Василя Стуса Валентин Францович Кокорський.

Про це у Facebook повідомив колега Валентина Кокорського Сергій Бондаренко.

«Не вистачає слів, щоб передати смуток, нестерпний біль і невимовну втрату! Сьогодні відійшов у вічність кандидат історичних наук, доцент - Валентин Францович Кокорський- наш Колега, Викладач, Людина, яку любив та поважав увесь колектив та студентство.

Валентин Францович був серцем кафедри. Зерна його науки щедро всіяні у душі не одного покоління наших випускників. Щира вдячність кожного з нас ще довго проростатиме світлою пам‘яттю!

У наших серцях Валентин Францович назавжди залишиться висококваліфікованим фахівцем, прикладом невтомної працелюбності, мудрості й щирості.

Він був сонечком, до якого завжди тягнулися студенти. Валентин Францович прожив життя, залишивши плоди добрих справ, які є сильнішими за смерть!

Він назавжди залишиться прикладом для наслідування, наставником для багатьох здобувачів та колег! Висловлюємо щирі співчуття дружині Валентина Францовича, усім рідним та близьким. Вічна пам’ять!», - пише Сергій Бонадернко.

Зазначимо, що до Вінниці викладач переїхав шість років тому, разом з університетом Стуса, тож родина прийняла рішення про поховання на його малій батьківщині у місті Острог, що на Рівненщині.

«Шановні колеги, друзі, випускники-політологи! Валентин Францович Кокорський «готується їхати до батьків» на свою малу Батьківщину в Острог з сестрою і дружиною. Велика кількість небайдужих людей звертається з питанням про допомогу та участь.

Усі бажаючі можуть передати свій уклін і посильну допомогу родині на картку дружини - Ольги Іванівни Кокорської. Приват. 5168 7422 2594 8813», - інформують в університеті.

 

 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї