Na Парижі

У Вінниці планують закупити коагулянт для очистки води на 24 млн грн. Новий тендер від “Вінницяоблводоканал”

Новини Вінниці / У Вінниці планують закупити коагулянт для очистки води на 24 млн грн. Новий тендер від “Вінницяоблводоканал”
У Вінниці, згідно тендеру розміщеного «Вінницяоблводоканал» на сайті Prozorro, мають закупити 1500 тонн розчину хлориду поліалюмінію, для очистки води. Відомо, що торги з очікуваною вартістю 24 300 000 гривень заплановані на 15 квітня.

У Вінниці, згідно тендеру, розміщеного КП «Вінницяоблводоканал» на сайті Prozorro, мають закупити 1500 тонн розчину хлориду поліалюмінію для очистки води. Відомо, що торги з очікуваною вартістю 24 300 000 гривень заплановані на 15 квітня.

Не так давно «Вінницяоблводоканал» вже намагався придбати коагулянт - 8 жовтня 2019 року. Але ці торги не відбулися, так як надійшла лише одна заявка на участь від товариства з обмеженою відповідальністю “Вегло-Стал”. Тоді їх пропозиція склала 24 250 000 гривень. Ця ж фірма виграла тендер на постачання хлориду поліалюмінію, який «Вінницяоблводоканал» провів у січні 2019 року.

Що стосується закупівель, які «Вінницяоблводоканал» оголосив у листопаді 2019 року, то до участі в них подали заявки вже два учасники: “Вегло-Стал” та ТОВ «Екстрагруп». Але їхні пропозиції були відхилені.

Тому «Вінницяоблводоканал» сподівається на третю спробу. Згідно розміщеної інформації, мінімальний крок пониження ціни визначено у розмірі 121 500,00. А це в свою чергу становить пів відсотка від зазначеної суми.  

Сподобалася стаття? Розкажи про неї