Na Парижі

У Вінниці після візиту до стоматолога чоловік впав у кому і помер у свій день народження

Новини Вінниці / У Вінниці після візиту до стоматолога чоловік впав у кому і помер у свій день народження
Вінничанин Віктор Олійник помер від менінгіту, якому передував візит до стоматолога. Невдовзі після того, як чоловікові вирвали зуб, почалися ускладнення, він впав у кому, а медики не змогли врятувати життя.

Вінничанин Віктор Олійник помер від менінгіту, якому передував візит до стоматолога. Невдовзі після того, як чоловікові вирвали зуб, почалися ускладнення, він впав у кому, а медики не змогли врятувати життя.

Трагічний випадок трапився в день його народження вінничанина, 28 липня. Йому мало б виповнитися 52 роки.

Як зазначає "33-й канал", через зубний біль вінничанин звернувся до місцевої стоматологічної поліклініки. У медустанові йому надали допомогу, проте замість покращення в чоловіка розпухла щока. Також його почав мучити нестерпний головний біль.

Згодом чоловіка госпіталізували до Вінницької інфекційної лікарні, він потрапив у реанімацію. Пацієнт перебував у комі і йому поставили невтішний діагноз – менінгіт. А вже цієї середи, у день його 52-річчя, серце Віктора Олійника зупинилося.

Видання уточнює, що вбиті горем рідні чоловіка не коментують, чи звертатимуться до поліції із заявою щодо медичного недбальства лікаря-стоматолога, яке могло призвести до смерті вінничанина.

Менінгіт – це запалення оболонок мозку. Захворювання впливає на розумовий стан людини, призводить до сліпоти, глухоти та інших тяжких наслідків. Викликати його можуть бактерії (найчастіше – менінгококи), віруси (ентеровірус), найпростіші (менінгіт під час малярії, токсоплазмозу) і навіть грибок.

Захворювання найчастіше протікає гостро і починається з високої температури – 38,6-39,6 °C. З'являється сильний головний біль, блювота, після якої не настає полегшення. Приєднуються так звані менінгеальні симптоми, найочевидніший із яких – ригідність потиличних м'язів: пацієнт не може, нахиливши голову вперед, дотягнутися підборіддям до грудей. Паморочиться в голові, з'являється світлобоязнь, сонливість. Можливі втрата свідомості та судоми.

До менінгіту зокрема може призвести гнійний абсцес зуба – інфекційне захворювання, яке вражає м'які тканини порожнини рота. Воно частіше виникає спонтанно, але йому передує низка характерних ознак: після видалення зуба; наявності в порожнині рота зубів, уражених карієсом; внаслідок неправильної гігієни порожнини рота, зважаючи на зниження активності імунної системи; за наявності інфекції дихальних шляхів. Запалення локалізується в ділянці кореня зуба і супроводжується сильним болем, погіршенням загального самопочуття.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї