Na Парижі

У Вінниці підприємці облаштують «Зимове містечко» з вуличними стравами та виробами hand made

Новини Вінниці / У Вінниці підприємці облаштують «Зимове містечко» з вуличними стравами та виробами hand made
Вінницькі підприємці об'єдналися та ініціювали благодійний проект «Зимове містечко ринок їжі та хенд-мейд OPEN-AIR «VIN BOX PARK», мета та завдання якого є сприяння соціального підприємництва у Вінниці, підтримки ЗСУ та створення робочих місць. Протягом місяця ярмарок працюватиме на площі Каличанській (кол. Гагаріна).

Про це повідомляють організатори заходи на сторінках у соцмережах.

Зазначається, що учасниками проєкту є представники соціального підприємництва, організації та підприємці, які допомагають ЗСУ та вимушено переселеним особам.

«Містяни матимуть змогу не тільки підтримати окремих підприємців, а й глобально зробити свій внесок у покращення економічної ситуації в країні. Адже бізнес, що повноцінно функціонує, може сплачувати податки в бюджет і тим самим бути драйвером економіки», - йдеться у повідомленні.

Організатори запевняють, «цьогоріч не до гучних святкування, але життя продовжується, а діти заслуговують мати дитинство навіть у такі нелегкі часи, тому, в рамках проекту працюватимуть заклади громадського харчування, українські виробники крафтової продукції та сувенірів».

Відкриття «Зимового містечка» заплановане на 16 грудня на площі Каличанській (кол. Гагаріна) поблизу Універмагу. Заходи завершать 15 січня.

«Ніяких гучних гулянь, музики та шоу, лише корисне та активне проведення часу з сім'єю та друзями. Що створює можливість відпочити та внести свій внесок у перемогу. Все буде Україна!», - додають організатори.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї