Na Парижі

У Вінниці підніматимуть червоно-чорний стяг з чорною стрічкою: депутати визначились з датами

Новини Вінниці / У Вінниці підніматимуть червоно-чорний стяг з чорною стрічкою: депутати визначились з датами
Депутати вінницької обласної ади вирішили рекомендувати підняття на адміністративному будинку Вінницької обласної Ради, а також на будівлях, у яких розташовуються органи місцевого самоврядування, революційного прапора ОУН у дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв національно-визвольних боротьби.

На будинку Вінницької облради та будівлях, у яких розташовуються органи місцевого самоврядування, рекомендовано піднімати революційний прапор ОУН. Червоно-чорний стяг має прикрашати флагшток у дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв національно-визвольних боротьби. Ухвалив відповідне рішення депутатський корпус облради.

Як повідомляє пресслужба Вінницької обласної ради, до таких дат віднесено:

1 січня – день народження голови Проводу ОУН – Степана Бандери;

3 лютого – створення ОУН;

5 березня – річниця з дня смерті генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича;

21 травня – День пам’яті жертв політичних репресій;

Четверта неділя травня – свято Героїв національно-визвольної боротьби;

14 червня – день народження полковника Армії УНР, команданта УВО, першого голови Проводу українських націоналістів Євгена Коновальця;

30 червня – проголошення Акту відновлення Української держави, день народження генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА, голови Секретаріату УГВР Романа Шухевича;

30 липня – створення Української Військової Організації (УВО);

14 жовтня – День захисника України, день створення УПА.

В інформації зазначено, що в ці дні червоно-чорний стяг підійматимуть в траурному оформленні – до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка.

Окрім того, депутати облради рекомендували керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Вінниччини вивішувати прапор ОУН на будівлях у зазначені дні.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї