Na Парижі

У Вінниці персонал відомої мережі магазинів побутових товарів зливав нечистоти до ливневої каналізації (ФОТО)

Новини Вінниці / У Вінниці персонал відомої мережі магазинів побутових товарів зливав нечистоти до ливневої каналізації (ФОТО)
У Вінниці працівники магазину "Єва" мабуть забули про існування каналізації, або в ТЦ в якому знаходиться магазин з нею проблеми, адже інших пояснень дій жінок придумати тяжко. Продавчині нічого кращого не вигадали, як виливали рідкі відходи до ливневої каналізації.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

У Вінниці працівники магазину "Єва" мабуть забули про існування каналізації, або в ТЦ, в якому знаходиться магазин, з нею проблеми, адже інших пояснень дій жінок придумати тяжко. Продавчині нічого кращого не вигадали, як виливали рідкі відходи до ливневої каналізації.

Як повідомили в пресслужбі "Муніципальна варта Вінниці", "відзначились" працівники магазину "Єва", який знаходиться по проспекту Коцюбинського. А "здали" продавчинь небайдужими громадянами, які й зафіксували цей факт і одразу передали інспекторам.

Працівники Муніципальної варти склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП на керуючу вказаного магазину за організацію виливання рідких відходів, які до того ж не поміщалися в лівньовці й потрапляли на проїзджу частину вул. Пікуса.

Новини Вінниці / У Вінниці персонал відомої мережі магазинів побутових товарів зливав нечистоти до ливневої каналізації (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці персонал відомої мережі магазинів побутових товарів зливав нечистоти до ливневої каналізації (ФОТО)
Сподобалася стаття? Розкажи про неї