Na Парижі

У Вінниці пам’ять Скрябіна вшанували під його музику у виконанні людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)

Новини Вінниці / У Вінниці пам’ять Скрябіна вшанували під його музику у виконанні людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)
У неділю, 2 лютого, у Вінниці в молодіжному центрі «Квадрат» відбувся вечір пам’яті Андрія Кузьменка. У п’яту річницю трагічної загибелі музиканта вінничани прийшли згадати Кузьму та його творчість.

У неділю, 2 лютого, у Вінниці в молодіжному центрі «Квадрат» відбувся вечір пам’яті Андрія Кузьменка. У п’яту річницю трагічної загибелі музиканта вінничани прийшли згадати Кузьму та його творчість.

Серед організаторів заходу були громадські організації людей з інвалідністю. А хедлайнером концерту пам’яті став вінницький рок-гурт «Мій дотик» - чи не єдиний в Україні музичний колектив такого напряму, усі учасники якого мають групу інвалідності.  

Перед концертом учасники переглянули зворушливі відеоісторії про незабутнього Скрябіна, потім співали його пісні, проводили різноманітні конкурси на знання творчості Кузьми.   

Новини Вінниці / У Вінниці пам’ять Скрябіна вшанували під його музику у виконанні людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці пам’ять Скрябіна вшанували під його музику у виконанні людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці пам’ять Скрябіна вшанували під його музику у виконанні людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці пам’ять Скрябіна вшанували під його музику у виконанні людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці пам’ять Скрябіна вшанували під його музику у виконанні людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці пам’ять Скрябіна вшанували під його музику у виконанні людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці пам’ять Скрябіна вшанували під його музику у виконанні людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)Новини Вінниці / У Вінниці пам’ять Скрябіна вшанували під його музику у виконанні людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)
Сподобалася стаття? Розкажи про неї