Na Парижі

У Вінниці на вокзалі затримали чоловіка з холодною зброєю

Новини Вінниці / У Вінниці на вокзалі затримали чоловіка з холодною зброєю
У Вінниці на вокзалі патрульні втрутились у конфлікт двох чоловіків, в одного із них виявили нунчаки, які вважають холодною зброєю. Чоловік був впевнений, що має право використовувати такий предмет для самооборони.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

У Вінниці на вокзалі патрульні втрутились у конфлікт двох чоловіків, в одного із них виявили нунчаки, які вважають холодною зброєю. Чоловік  був впевнений, що має право використовувати такий предмет для самооборони.

Про це повідомляють офіційні джерела.

«Патрульні роти тактико-оперативного реагування на залізничному вокзалі виявили 2-х чоловіків, які конфліктували між собою. Поліцейські підійшли з'ясувати, в чому справа. В одного з чоловіків інспектори помітили предмет, схожий на нунчаки. До того ж, він мав ознаки алкогольного сп'яніння», - повідомляють обставини справи у патрульній поліції.

Правопорушник поснив, що він постійно носить нунчаки з собою, бо без них на вокзалі небезпечно.

Зазначимо, що до холодної зброї у кримінальному праві крім нунчак також відносять шаблі, кортики, фінки, армійські, мисливські ножі, кинджали, стилети, кастети. Тож якщо вирішите взяти щось з цих предметів для самозахисту, подумайте про наслідки.

Щоправада у даному випадку з чоловіком провели «профілактичну» бесіду - він не використовува їх при конфлікті, покарали лише за появу у громадському місті «під шафе».

«На місце події патрульні роти ТОР викликали слідчо-оперативну групу. Інспектори ж винесли на 52-річного чоловіка постанову за ч. 1 ст. 178 (Поява в громадському місці у п'яному вигляді) КУпАП», - зазначають патрульні.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї