Na Парижі

У Вінниці на Святвечір встановлять велетенського дідуха

Новини Вінниці / У Вінниці на Святвечір встановлять велетенського дідуха
На Святвечір у Вінниці на Європейській площі встановлять 3-метрового дідуха. Презентують його наступного дня - на Різдво. Зі сцени під час святкування для вінничан лунатимуть колядки від фольклорних гуртів.

На Святвечір у Вінниці на Європейській площі встановлять 3-метрового дідуха. Презентують його наступного дня - на Різдво. Зі сцени під час святкування лунатимуть колядки від фольклорних гуртів. 

Встановлення дідуха на Європейській площі вже стало традицією. Паралельно 6 січня у холі міськради відкриють виставку дідухів. Щоправда, менших розмірів, аби вмістилися… Цього року їх буде понад 20. Робили їх майстри з різних районів області. А над створенням велетенського «Вінницького Дідуха» працював дизайнер Олександр Котловий.

«Презентація «Вінницького Дідуха» відбудеться на Європейській площі 7 січня о 17:00. Символ Різдва виготовлений з металевого каркасу та оздоблений соломою і колоссям зернових культур. Стоятиме він до завершення роботи новорічно-різдвяного ярмарку», - розповів директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук. 

Крім цього, о 19:00 у Центральному міському парку розпочнеться захід «Різдвяні зустрічі». Для вінничан та гостей міста виступатимуть фольклорно-інструментальні ансамблі «Кобза» та «Смерека», а також гурти  «Фанфари Купали» та «Наш день».

Сподобалася стаття? Розкажи про неї