Na Парижі

У Вінниці й по всій Україні пройшла акція на честь триріччя з моменту отримання безвізу (ФОТО)

Новини Вінниці / У Вінниці й по всій Україні пройшла акція на честь триріччя з моменту отримання безвізу (ФОТО)
У Вінниці з нагоди 3-ї річниці отримання Україною «Безвізового режиму із країнами Європейського Союзу» відбулась всеукраїнська акція #БЕЗВІЗ_ВІДКРИВ_ЄВРОПУ. Люди з усіх міст України в один і той же час виходили на централні площі своїх міст, аби поділитись важеннями, як «безвіз» якісно змінив їхнє життя.

У Вінниці з нагоди 3-ї річниці отримання Україною «Безвізового режиму із країнами Європейського Союзу» відбулась всеукраїнська акція #БЕЗВІЗ_ВІДКРИВ_ЄВРОПУ. Люди з усіх міст України в один і той же час виходили на централні площі своїх міст, аби поділитись враженнями, як «безвіз» якісно змінив їхнє життя.

Відбувся Всеукраїнський OPEN AIR ФЛЕШМОБ у Вінниці 11 червня о 17 годині біля Вежі на Європейській площі. В акції прийняли участь сотні містян, а побували за кордоном без того, аби проходити тривалу процедуру отримання дозволу, десятки тисяч. 

На інтерактивній карті Євросоюзу присутні відмічали країни, у яких вдалося побувати завдяки «безвізу», або які планують відвідати після зняття карантинних обмежень.

"Закріпили"зустріч учасники акції «Євровелопробігом» о 18 годині за маршрутом «Європейська площа - парк Дружби Народів».

Новини Вінниці / У Вінниці й по всій Україні пройшла акція на честь триріччя з моменту отримання безвізу (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці й по всій Україні пройшла акція на честь триріччя з моменту отримання безвізу (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці й по всій Україні пройшла акція на честь триріччя з моменту отримання безвізу (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці й по всій Україні пройшла акція на честь триріччя з моменту отримання безвізу (ФОТО)
Сподобалася стаття? Розкажи про неї