Na Парижі

У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)

Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)
Міський голова Вінниці Сергій Моргунов у Facebook поділився враженнями від нової сучасної атракції «з каскадом гірок на схилі озера на вулиці Волошковій». Це приклад того, як активна громада мікрорайону олієжиру згуртовано «використала» міський конкурс «Бюджет Громадських Ініціатив» для поєднання природних особливостей з цікавими атракціонами.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов у Facebook поділився враженнями від нової сучасної атракції «з каскадом гірок на схилі озера на вулиці Волошковій». Це приклад того, як активна громада мікрорайону олієжиру згуртовано «використала» міський конкурс «Бюджет Громадських Ініціатив» для поєднання природних особливостей з цікавими атракціонами.

За словами мера, «щоб облаштувати новий майданчик, укріпили схил, покрили його штучною травою, обладнали гірки – «спуск» та «тунель» довжиною 7 та 4,5 м, збудували 60 сходинок, встановили гімнастичну напівсферу та інше обладнання. А біля атракції - майданчик з видом на озеро, там встановили нові лавочки. Діти знайдуть собі розвагу на гірках і влітку, і взимку. Приємно знаходитись тут буде і дорослим».

Як писав NаПарижі раніше, протягом двох останніх років в мікрорайоні завдяки програмі "Бюджет місцевих ініціатив" Вінницької міської ради проходять роботи по осучасненю території набережної місцевого озера по вулиці Волошковій, яка стала чудовим майданчиком, як для проведення щорічних дитячих та сімейних свят, так і місцем відпочинку малюків. Так у мікрорайоні з’явився комплекс з каскаду гірок для активного відпочинку 7-миметрової відкритої гірки та 4-хметрової закритої.

За проектом наданим керівництвом компанії «ВіОіл» спільно з мешканцями мікрорайону на вулиці Волошковій вдалось втілити у життя проект-переможця Бюджету громадських ініціатив - нового дитячого майданчику з каскадом гірок. Відомо, що з’явилася дана цікавинка на схилі біля місцевого озера.

Нагадаємо, згуртувати громаду мікрорайону вдається депутату Вінницької облради Д. Чаленку та депутату міськради А. Власюк. За їх ініціативи щороку в мікрорайоні з’являються нові атракції.

Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці дитячий майданчик обладнали гірками до озера (ФОТО)
Сподобалася стаття? Розкажи про неї