Na Парижі

У Вінниці для вистави за мотивами щоденника загиблого добровольця «Шльоцика» збирають кошти

Новини Вінниці / У Вінниці для вистави за мотивами щоденника загиблого добровольця «Шльоцика» збирають кошти
У Вінницькому міському освітньо-аналітичному центрі «Ветеранський простір» 1 грудня відбудеться презентація вистави молодіжного документального театру «Посеред вогненно-червоних квітів дикого маку...».

Ідея вистави народилась рік тому під час обговорення заходів, присвячених дням пам’яті загиблих захисників України.  Презентують проект ГО «Автомайдан «Вінниччина» у партнерстві з Ветеранським простором.

Організаторам хотілось спланувати заходи, які б залучали молодь і ветеранів, як активних учасників пам’ятних подій. Обрали варіант вистави документального театру, яка б розказувала про сучасних героїв російсько-української війни.  

Проект був поданий на конкурс до УКФ і зайняв 22 рейтингове місце але через зміни планів у фонді результати конкурсу не були оголошені та фінансування не було отримане. Тому усім охочим пропонують пожертвувати кошти на реалізацію проєкту.

Основою вистави стане щоденник, який вів загиблий 19-річний загиблий доброволець Євгеній Костюк (Шльоцик), й уривки з роману Еріха Марії Ремарка «На Західному фронті без змін». Сценарій вистави напише вінницька письменниця та режисерка Наталя Доляк. Вона також буде займатись постановкою вистави.

Ідея проекту полягає у тому, аби розповісти про два різних світи, які між собою пересікаються: мирне життя тих, хто про війну знає тільки з новин і бойовий досвід молодих людей, які в цій війні приймали безпосередню участь, захищаючи незалежність України, засобами сучасного мистецтва.

Реалізувати проект заплановано протягом 6 місяців. Презентують ідею о 12 годині за адресою вул. Єрусалимка, 8.

Детальна інформація за посиланням

Друг «Шльоцик» - вінничанин, боєць «Правого сектору», який 29 травня 2016 року отримав осколкові поранення голови в районі шахти «Путилівська» (Бутовка), підірвавшись на «розтяжці» в лісопосадці, а 2 червня помер не приходячи до тями.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї