Na Парижі

У Вінниці чоловік розбив голову, знепритомнівши у дворі (ФОТО)

Новини Вінниці / У Вінниці чоловік розбив голову, знепритомнівши у дворі (ФОТО)
У Вінниці інспектори муніципальної варти надали допомогу чоловікові, який втративши свідомість розбив голову об асфальт. Чоловікові виклилкали швидку, але коли потерпілому стало краще, він від госпіталізації відмовився.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

У Вінниці інспектори муніципальної варти надали допомогу чоловікові, який, втративши свідомість, розбив голову об асфальт. Чоловікові виклилкали швидку, але коли потерпілому стало краще, він від госпіталізації відмовився.

Як повідомили у пресслужбі "Муніципальної варти Вінниці", сьогодні, 11 вересня, інспектори контролювали благоустрій у місті, як, раптом, помітили у дворі будинку 16 А по вул. Ширшова чоловіка без свідомості. Оперативно оцінивши ситуацію, викликали швидку.

Виявилось, у чоловіка запаморочилася голова й він знепритомнів, падаючи розбив голову, що, у свою чергу, спричинило сильну кровотечу.

Лікарі, прибувши на виклик, надали потерпілому допомогу, йому стало краще й від госпіталізації чоловік відмовився.

Новини Вінниці / У Вінниці чоловік розбив голову, знепритомнівши у дворі (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці чоловік розбив голову, знепритомнівши у дворі (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці чоловік розбив голову, знепритомнівши у дворі (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці чоловік розбив голову, знепритомнівши у дворі (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці чоловік розбив голову, знепритомнівши у дворі (ФОТО)
Сподобалася стаття? Розкажи про неї