Na Парижі

У «Віннияміськтеплоенерго» пояснили, чому почали брати плату «за абонобслуговування»

Новини Вінниці / У «Віннияміськтеплоенерго» пояснили, чому почали брати плату «за абонобслуговування»
На початку грудня вінничан вразили нові стрічки у платіжках. Окрім безпосередньо плати за гарячу воду та опалення, постачальник «вписав» ще й обслуговування. Формально тариф на тепло у цей опалювальний сезоне не зріс, втім додалися «додаткові опції», які змушують користувачів платити більше.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Мабуть, не варто згадувати «жовтневі» баталії між президентом та прем’єром з одного боку та представниками органів місцевого самоврядування з іншого по тарифному питанню. У сухому залишку з Банкової запевнили, що тепло не дорожчатиме, а от як зберегти тарифи до весни 2022-го, то проблеми місцевої влади та комунальних підприємств.

Наразі у КП «Вінницяміськтеплоенерго» додали дві окремі стрічки у платіжках. І обіцянки Володимира Зеленського не перекреслили, і зайвими кошти від явно споживачів не будуть.    

«Плата за абонентське обслуговування - платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг, що включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача), відповідно Постанови Кабінету Міністрів № 808 від 21.08.2019 р. з внесеними змінами 01.09.2021р.

Тобто, крім плати за послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води буде нараховуватися абонентська плата, окремо по кожній послузі», - пояснили тепловики ініціативу.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї