Na Парижі

У торгових центрах Вінниці можуть з’явитися пункти обігріву

Новини Вінниці / У торгових центрах Вінниці можуть з’явитися пункти обігріву
Вчора, 21 листопада, мер Вінниці Сергій Моргунов зустрівся з керівниками торгових центрів міста. Тема обговорення - можливості розгортання пунктів обігріву в приміщеннях ТРЦ.

Про це міський голова написав у соцмережах.

«Наша мета – створити якомога більше місць, де люди зможуть зігрітися, підзарядити телефони, випити теплого чаю. Це важливо у разі тривалих відключень електроенергії чи опалення. І в першу чергу ми повинні подбати про дітей і містян старшого віку», – зазначив Сергій Моргунов.

Також міський голова пояснив, що на базі бібліотек, шкіл та підліткових клубів вже облаштовано 30 пунктів обігріву, та ще більше 20 готуються для таких потреб. Такі «пункти незламності» на випадок екстрених ситуацій працюватимуть у різних районах міста.

«Заручились також підтримкою наших міст-партнерів у Європі – очікуємо намети та мобільні кухні», – написав Сергій Моргунов.

Також очільник міста подякував відповідальним мешканцям багатоповерхівок, які обладнують пункти обігріву в своїх укриттях.

«Для України це може бути найскладнішою зимою. Але для російської імперії це має бути останньою зимою. Ми – непереможні, тому що згуртовані. І ця єдність допоможе нам подолати виклики», – вказав мер.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї