Na Парижі

У стаціонарах Вінниччини лікують понад тисячу хворих з підозрою на коронавірус і підтвердженим діагнозом

Новини Вінниці / У стаціонарах Вінниччини лікують понад тисячу хворих з підозрою на коронавірус і підтвердженим діагнозом
У Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ повідомляють про те, що за минулу добу коронавірус вперше виявлено у 105 осіб. Традиційно найбільше нових випадків у Вінниці. Позитивним тест виявився 43 людей.

У Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ повідомляють про те, що за минулу добу коронавірус вперше виявлено у 105 осіб. Традиційно найбільше нових випадків у Вінниці. Позитивним тест виявився у 43 людей.

У Козятинському районі підтверджено 11 нових випадків, Гайсинському – 10, Вінницькому та Шаргородському – по 6, Іллінецькому та Немирівському – по 5, Літинському – 4,  Погребищенському – 3, Теплицькому та  Чечельницькому – по 2, Оратівському, Бершадському, Калинівському, Жмеринському, Могилів-Подільському, Тиврівському, Тростянецькому та Чернівецькому – по 1.

Одужали 5863 особи, в тому числі 391 дитина та 715 медпрацівників. На даний час хворіє 3508 осіб, з них – 118 дітей та 283 медпрацівника.

Всього в області зареєстровано 168 летальних випадків. За останню добу зареєстровано 2 летальних випадки.

Керівник лабцентру Валентина Зайцева повідомила, що методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 100289 зразків. У результаті досліджень в 9508 випадках виявлений коронавірус.

За інформацією директора департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА Ольги Задорожної, в опорних лікарнях області, станом на ранок 27 жовтня, на стаціонарі із підтвердженим COVID-19 перебуває 408 дорослих та 7 дітей, з підозрою на коронавірус –720 дорослих та 38 дітей.

За останню добу захворіли 5 медпрацівників.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї