Na Парижі

У Путіна знайшли резерв для армії серед безробітних, «козаків» та жителів прикордонних регіонів РФ, на які ФСБ планує скинути хімічну зброю

Новини Вінниці / У Путіна знайшли резерв для армії серед безробітних, «козаків» та жителів прикордонних регіонів РФ, на які ФСБ планує скинути хімічну зброю
Про загальну мобілізацію у Кремлі говорять давно, але поки що нібито обрали варіант із залученням до контрактної служби безробітних, які залишилися без роботи через антиросійські санкції. Також мобілізують різні козацькі формування. Проте ФСБ розробило план, який має кардинально змінити ставлення росіян до війни. В одному з прикордонних російських регіонах збираються застосувати хімічну зброю. Нібито тоді усі стануть патріотами та залюбки почнуть «мочити хохлів». Кажуть, це ідея Миколи Патрушева.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Як повідомляє ГУР Міноборони, для поповнення резервів окупаційних військ РФ продовжує заходи прихованої мобілізації. Наразі основна увага рашистських агітаторів приділяється – набору «добровольців» з числа російських «казаків» Ростовської області та Краснодарського краю. Також у фокусі уваги громадяни, які втратили роботу внаслідок міжнародних санкцій та колишні військовослужбовці, що проживають на території інших пострадянських країн.

«Агітаційна кампанія триває і в інших суб’єктах РФ. За наявними даними, у військових комісаріатах Приморського краю активно проводиться робота щодо пошуку бажаючих взяти участь у бойових діях. Пропонована заробітна плата «добровольця» – від 200 тис. рос. руб.

Аналогічні заходи проходять також у Брянській, Курській та Бєлгородській областях. Місцеві військкомати пропонують укладення короткострокових контрактів на 3 місяці з проходженням підготовки на полігонах», - йдеться у повідомленні.

Водночас проводяться підготовчі заходи до можливого оголошення часткової мобілізації у Бєлгородській, Курській та Брянській областях на випадок різкого погіршення ситуації на українському фронті. А щоб не було супротиву, можуть застосувати план Патрушева.

«Агітаційні заходи наражаються на значну недовіру з боку потенційних «мобілізованих». Адже в РФ починає ширитись інформація про значну кількість вбитих на війні з Україною. Багато тих, хто на початку війни підписав «короткострокові контракти», не змогли повернутись додому після формального закінчення терміну контрактів. Додаються проблем з реальним отриманням обіцяних коштів – військові окупанта або взагалі не можуть отримати грошей, або ж отримують на порядок менші суми», - вказують у розвідці.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї