Na Парижі

У Польщі підписали Угоду про співпрацю між Вінницькою міською радою та Вроцлавським індустріальним парком

Новини Вінниці / У Польщі підписали Угоду про співпрацю між Вінницькою міською радою та Вроцлавським індустріальним парком
Делегація вінничан 6 лютого відвідала польське місто Вроцлав. Під час поїздки відбулося підписання Угоди про співпрацю між Вінницькою міською радою та Вроцлавським індустріальним парком.

«Розпочинаємо співпрацю з Вроцлавським індустріальним парком - одним з найбільших у Польщі. Нині тут працюють понад 260 підприємств і 11 тисяч осіб, діють три виші. Угода, яку підписали з новими партнерами, передбачає спільні проєкти, обмін досвідом та інноваціями задля залучення інвестицій. Саме це і є фундаментом для відновлення економіки та прискореного розвитку нашого міста після Перемоги. Маємо підготувати умови для роботи бізнесу , і відповідно - для створення робочих місць. Потенціал є – розбудовуємо чотири індустріальні парки та технопарк «Кристал», — наголосив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Ця угода передбачає обмін досвідом у сфері підприємництва, інновацій та інвестицій, а також взаємними настановами у процесі створення, управління та розвитку індустріальних парків, зазначив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

«Така тісна співпраця з польськими колегами в майбутньому допоможе реалізувати наш потенціал і пришвидшити вступ в ЄС! Напередодні побували у Вроцлавському індустріальному парку (WPP), де втілюють в життя проєкти, тісно пов'язані не лише з промисловістю, а й з бізнесом та наукою. Комплекс включає офісні приміщення, виробничо-складські зали та лабораторні будівлі на площі в 163 га», — сказав А.Очеретний.

Наразі це найбільший промисловий майданчик у Польщі за кількістю компаній, що працюють на території: понад 260 фірм, які охоплюють майже 60 різних галузей промисловості. Працевлаштовані тут 11 тисяч людей. До ключових і найбільш представлених галузей належать будівництво, електричні машини, електротехніка, електроніка, IT, зварні конструкції, металургія, металообробка, механічна обробка, транспорт і експедиція.

«Після візиту сюди, висновок один: WPР не лише надає простір для розвитку бізнесу, але й формує спільноту підприємців. Важливо, що і Вінниця переслідує таку ж мету. На базі наших промислових майданчиків ми створюємо умови для реалізації бізнес-проєктів, щоб вінничани мали можливість отримувати гідну платню. Ми також активно залучаємо до нашої спільноти переселений бізнес, який виявив бажання жити і працювати у Вінниці», — додав він. .

Нагадаємо, у Вінниці в районі Вишеньки з'явиться технопарк «Кристал». Це буде перший муніципальний центр інновацій в Україні. Колишній корпус заводу перетворять у сучасний бізнес-інкубатор, який стане магнітом для креативної молоді.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї