Na Парижі

У податковій Вінниччині звітують про 47 людей, які минулого року отримали мільйонні статки

Новини Вінниці / У податковій Вінниччині звітують про 47 людей, які минулого року отримали мільйонні статки
За три місяці деклараційного процесу 2022 року, минулорічні доходи, що перевищили 1 млн грн, задекларували 47 мешканців Вінниччини. Загальна сума, задекларованого ними доходу, перевищила 267,2 млн грн.

Про це повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Вінницькій області Оксана Домерат.

Наразі за поданими деклараціями сума утриманого податковими агентами ПДФО перевищила 3,3 млн грн. Паралельно вони ж і утримали з декларантів 724,6 тис. грн військового збору. Після проведеного перерахунку вінницькі «мільйонери» мають доплатити у бюджет ще більш ніж 13,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 1,5 млн грн військового збору.

За словами посадовиці, серед «мільйонерів» найбільше тих, хто минулоріч отримував доходи від продажу рухомого і нерухомого майна (7 осіб), за кордоном (5 осіб), від заняття незалежною професійною діяльністю (5 осіб). Інвестиційний прибуток у розмірі понад млн грн отримали 3 особи.

«Тож дякую усім вінничанам-«мільйонерам» за активну громадянську позицію під час виконання свого конституційного обов’язку – декларування доходів, особливо у складний для нашої країни час, коли кожна гривня є вкрай важливою для місцевих бюджетів», –  підсумувала Оксана Домерат.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї