Na Парижі

У першій половині лютого очікується декілька потужних магнітних бурь

Новини Вінниці / У першій половині лютого очікується декілька потужних магнітних бурь
У лютому 2023 року очікується декілька «хвиль» сильних магнітних бурь. Хоча вчені та лікарі офіційно не підтвердили зв’язок між космічним явищем та поганим самопочуттям, але помічають зв'язок, тому радять у такі дні обмежити навантаження, більше спати та дотримуватися певної дієти.

Наразі фізиками зазначається, що небезпечним буде період з 5 по 15 лютого. Найсильніші магнітні бурі очікуються 5 та 10 лютого. У ці дні краще відмовитися від важкої роботи, приділити увагу здоров’ю, піти на легку прогулянку. 5 лютого – неділя, тому, якщо є можливість, проведіть день вдома або на свіжому повітрі.

Середня за інтенсивністю буря буде 7 лютого. Метеозалежні люди можуть відчувати головний біль також 15 лютого. Очікуються слабкі магнітні коливання.

Нагадаємо, що таке магнітна буря? Земля має сильне магнітне поле. Це своєрідний купол, який захищає усе живе на планеті від шкідливих космічних явищ.

Електромагнітна активність на сонці відбувається постійно, з різною інтенсивністю, спричиняючи викиди корональної маси та сонячні спалахи. Ці викиди, досягаючи Землі, стикаються із захисним «куполом». Магнітне поле планети змінюється, коливається, збурюється. Це і називають магнітними бурями. Простими словами, магнітні бурі – це захисні реакції Землі.

У1859 році вчені зафіксували наймасштабнішу магнітну бурю в історії. В той час вже був винайдений телеграф. Геомагнітні коливання призвели до збоїв в роботі телеграфів в Європі та США. Науковці стверджують: якби буря такої потужності відбулася зараз – це призвело би до справжньої техногенної катастрофи.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї