Na Парижі

У МВС припустили, коли ЗСУ зможуть відвоювати Донбас

Новини Вінниці / У МВС припустили, коли ЗСУ зможуть відвоювати Донбас
Від початку повномасштабної війни сили РФ переважали українські у 8 разів. Однак коли ЗСУ отримують достатньо зброї і підуть в контрнаступ, вони не зупиняться на «лінії на 24 лютого». У МВС впевнені, що ситуація кардинально зміниться та військові відвоюють Луганську і Донецьку області в їх адміністративних кордонах.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Про перспективи в ефірі «24 каналу» розповів радник міністра внутрішніх справ Ростислав Смірнов.

За його словами, українським захисникам прибуває дуже велика кількість техніки, а в окупантів вона зменшується.

«Якщо ми говоримо про людський та військовий ресурс, то ми маємо розуміти, що у Росії цього всього немає. Нас активно підтримують західні партнери, постійно виділяються великі кошти та надходить озброєння», - зазначив Смірнов.

За його словами, в окупантів лише додається перелік населених пунктів, де їх розбиває ЗСУ і йдеться як про живу силу, так і про техніку.

«Ми змогли зупинити ворога і не дати йому можливості рухатися далі. А вже тепер, ми ще й проводимо успішні контроперації на окремих ділянка фронту. Станом на зараз, ми володіємо достатнім запасом резервістів та військової техніки», - розповідає Смірнов.

Він наголосив, досить скоро українські сили переважатимуть сторону противника.

«І ця чаша терезів, поки що на боці окупантів, але ця перевага стрімко скорочується. І ми переконані, що дуже скоро сили будуть рівними, а потім і ЗСУ отримає суттєву перевагу, яку ми побачимо на карті звільнених територій», - резюмував радник міністра внутрішніх справ.

Зазначимо, раніше повідомлялось, що про суттєвий наступ ЗСУ можна буде казати наприкінці літа.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї