Na Парижі

У мережі виклали відео з відпочинку жінки, що дуже схожа на відому забудовницю Вікторію Галіцьку

Новини Вінниці / У мережі виклали відео з відпочинку жінки, що дуже схожа на відому забудовницю Вікторію Галіцьку
Жінка, що «унікально» схожа на відому вінницьку підприємницю Вікторію Галіцьку, стала «героїнею» відео, на якому вона співає відомий хіт групи «Ленінград» «Все идет по плану». Справа у тому, що у Вінниці залишаються «проблемними» деякі недобудови, які пов’язують із цією підприємницею.

Жінка, що «достатньо» схожа на відому вінницьку підприємницю Вікторію Галіцьку, стала «героїнею» відео, на якому вона співає відомий хіт групи «Ленінград» «Все идет по плану». Справа у тому, що у Вінниці залишаються «проблемними» деякі недобудови, які пов’язують із цією підприємницею.

Як повідомляє Vinnytsia.today, на відео саме забудовниця Вікторія Галіцька. Видання припускає, що ймовірно жінка напідпитку. Кабріолет із забудовницею на доволі великій швидкості їде по вулицям Монако…

Зазначимо, В.Галіцьку давно не бачили у Вінниці. «Дотримується тиші» бізнесвумен і у Facebook. Протягом місяця вона нібито зникла з місцевого інформпростору. Звісно, людина, якщо це дійсно пані Вікторія, а не «двійник», має право відпочивати у будь-якій точці світу.  

Нагадаємо, вінницькі журналісти неодноразово пробували розібратися у тому, хто із забудовників винен у гальмуванні завершення «Європейського кварталу».

NaПарижі не стверджує, що співачка у салоні - саме пані Вікторія. Є певна схожість, а окуляри закривають частину обличчя.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї