Na Парижі

У листопаді підняли ціну на газ для споживачів

Новини Вінниці / У листопаді підняли ціну на газ для споживачів
Можливо, що вінничан незабаром почнуть дивувати цифрами у платіжках за газ. Не варто… У листопаді ціна на газ для потреб населення та інших споживачів, які отримують газ на умовах ПСО (покладання спеціальних обов'язків), становитиме 4 899 гривень за тисячу кубометрів (без врахування ПДВ, націнки газзбутів та транспортних витрат).

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Можливо, що вінничани незабаром почнуть дивуватися цифрам у платіжках за газ. Не варто… У листопаді ціна на газ для потреб населення та інших споживачів, які отримують газ на умовах ПСО (покладання спеціальних обов'язків), становитиме 4 899 гривень за тисячу кубометрів (без врахування ПДВ, націнки газзбутів та транспортних витрат).

Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу". Це значно більше «жовтневих» розцінок. У другому місяці осені вартість газу знизилася на 4,9% порівняно з рівнем вересня і складала 4 272,76 грн за тисячу кубометрів (без врахування ПДВ, націнки газзбутів та транспортних витрат). Тепер ціна збільшилася.

Проте у компанії зазначають, що це найнижча з 2016 року ціна на газ для населення в листопаді.

«Цього місяця регульована ціна газу виявилася вищою, ніж ціна на умовах пропозиції від Нафтогазу "Газовий запас" (4 874,42 грн за тисячу кубометрів), тож споживачі, які скористались цією пропозицією, зекономлять свої кошти.

Якщо споживач не використає за зимовий сезон весь передплачений обсяг, залишок коштів повернеться такому споживачу на його рахунок у повному обсязі», - йдеться у повідомленні.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї