У Кременчуку вінницька «Нива» обіграла місцевий «Кремінь-2»

Новини Вінниці / У Кременчуку вінницька «Нива» обіграла місцевий «Кремінь-2»

Сьогодні, 13 травня, у рамках чергового туру у Другій лізі у Кременчуку місцевий «Кремінь-2» приймав вінничан. У підсумку господарі поля поступились вінничанам з рахунком 1:2. Гості могли забити більше, адже домінували на полі протягом майже усього матчу.

Перевага у класі вінничан була помітна з перших хвилин. На 32 хвилині О.Швець відкрив рахунок у матчі ударом у праву «дев’ятку». Після перерви господарі дещо активізувались. І на 63 хвилині «Кремінь-2» забиває. Влучний удар теж у дев’ятку вийшов О.Жданович. Голи максимально схожі…

Пропустивши, вінничани почали тиснути на ворота «кременців». Господарі залишились у меншості, і гості скористались цим. Вирішальний гол «Нива» забила на 80-ій хвилині після удару з меж карного майданчика. Його автор - Микита Жуков. Захист пропустив…

На фото: момент першого голу