У гостях вінницька Нива здобула перемогу

Новини Вінниці / У гостях вінницька Нива здобула перемогу

У Тернополі місцева «Нива» програла вінницькій з рахунком 0:1. Результат по грі. Вінничани мали значно більше гольових моментів, тому перемога заслужена. Вона перервала тривалу нічийну серію команди та дозволила піднятися на 4-у сходинку у турнірній таблиці групи А 2-ї ліги.

На 54-й хвилині красень-гол забив форвард Павло Федосов. Після гарного пасу головою Михайла Шестакова він прорвався по флангу, на швидкості пройшов двох захисників, ніби «не помічаючи їх» і елегантно прокинув м’яч повз голкіпера.

«В цілому ми діяли на полі непогано. Але в кінцівці матчу почали більш нервувати, намагалися зіграти якомога надійніше. Ця нервовість далася взнаки на перебігу подій на полі. Бо наші футболісти мали знайти можливість розвинути успіх після першого забитого голу. Адже тоді суперник пішов ва-банк, і з’явилися хороші зони для швидких контратак», - зазначив після матчу клубній прес-службі тренер вінничан Денис Колчін.

Десятий тур став багатим на несподіванки. Змінилися лідери. Перші дві сходинки нині займають ужгородський «Мінай» і житомирське «Полісся», в яких по 17 очок. «Нива» відстає від них на 2 очка.