Na Парижі

У драматичному поєдинку на Прикарпатті «Нива» пропустила три голи

Новини Вінниці / У драматичному поєдинку на Прикарпатті «Нива» пропустила три голи
У Бурштині на Івано-Франківщині 10 жовтня у рамках 13 туру групи А Другої ліги місцеві «Карпати» (Галич-Бурштин) здобули вольову перемогу на вінницькою «Нивою» з рахунком 3:2. Переможний гол господарі поля забили наприкінці матчу.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Сказати, що результат закономірний, складно. Вінничани більше атакували, більше володіли м’ячом, проте постійно відігравалися, а у пропущених голах чітко видно помилки захисту.

На 37-ій хвилині вінничани не помітили, як зліва від воротаря «з’явився» Богдан Мордас, який головою замкнув подачу партнера. А вже на 38-ій хвилині «Нива» відігралася. Подачу Брижчука у центр карного майданчика замкнув Ігор Маляренко.

На 57-ій хвилині господарі провели доволі швидку атаку, і Мордас забив вдруге. На 63-ій вінничани відігралися. Унаслідок атаки «другим темпом» Антон Брижчук з 15 метрів вдарив у дальній кут, а голкіпер був безсилим врятувати команду.

На 90-ій хвилині після контратаки, коли два футболіста вийшли на одного захисника «Ниви», Володимир Шевчук влучно поцілив у ближній кут воріт.